Jsme soukromá základní škola zaměřená na výuku cizích jazyků.

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme soukromá základní škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština. Jsme škola s rodinnou atmosférou. Počet dětí ve třídě bývá obvykle 16. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte. Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

Prvotřídní výuka jazyků

Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách (obvykle 8 žáků).
Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů v našich partnerských školách ve Velké Británii a ve Španělsku.

Tým zkušených pedagogů

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Pro snazší cestování žáků do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

Pracujeme s iPady

Představte si výuku, která je mnohem pestřejší, účinnější a zároveň zábavnější.

Odpolední aktivity

Život není jenom o studiu, ale i o radosti a zábavě. Aby si svůj volný čas užily a odnesly si domů hezké zážitky, je pro ně připraveno široké spektrum volnočasových aktivit, které děti nejen baví, ale zároveň se při nich učí něco nového. Spojí tak příjemné s užitečným a ještě si užijí spoustu zábavy.

Naši žáci nosí uniformy

Školní uniforma je povinná i pro vyučující. Školní uniformy jsou u nás zavedeny již od první třídy, proto s postupem let berou naši žáci své školní uniformy jako nedílnou součást vzdělávání.

Přijďte zažít vaši
novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit
na vlastní oči.
Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování
a poznejte, jak to u nás chodí.

Matka

Otec