Kdo jsme a co nabízíme

Jsme soukromá základní škola
zaměřená na výuku anglického jazyka.

Koncepce vzdělávání

Jsme soukromá základní škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština. Jsme škola s rodinnou atmosférou. Počet dětí ve třídě bývá obvykle okolo 15, v 1. třídě max. 18 a ve 2.-9. třídě max. 20 žáků.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte. Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

studenti zákládní školy dino school of prague  v učebně při výuce

Prvotřídní výuka jazyků

Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí ve skupinách o max. počtu 10 žáků. Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů, například ve Velké Británii, na Maltě či v naší partnerské škole ve Španělsku.

ukázka učebny -  základní škola dino school of prague

Tým zkušených pedagogů

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.
studenti základní školy dino school of prague ve třídě

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Werichova vila
    • ŠVP 2.A + 2.B