Kdo jsme a co nabízíme

O nás

• Studium na našem gymnáziu je zakončené českou i mezinárodní IB maturitou, která našim absolventům otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.
  • Studenti se účastní zahraničních pobytů ve Velké Británii a výměn v našich partnerských školách ve Španělsku.
  • Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách (obvykle 8 žáků).
  • Jsme malá škola s rodinnou atmosférou. Nabízíme individuální přístup, je-li třeba, přizpůsobíme výuku individuálním potřebám studenta.
  • Počet dětí ve třídě bývá obvykle 16.
  • Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní.
  • Využíváme služeb školního poradenského centra - školní psycholožky a speciální pedagožky.
  • Naší snahou je, aby studenty výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Podporujeme jejich zvídavost, vedeme je k samostatnosti a důvěře v sebe sama a své schopnosti.
  • Během výuky používáme nejrůznější metody, mj. pracujeme s iPady.
  • Pro snazší cestování studentů do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.
  • Naši studenti nosí uniformy, které podporují jejich příslušnost ke škole a zároveň dotvářejí etický rozměr výuky.
  • Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

Přijďte zažít vaši
novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování
a poznejte, jak to u nás chodí.