Ukázka tisku na 3D tiskárnách

První školní den jsme pro Vás připravili ukázku
3D tisku na tiskárnách, které škola pořídila.

Přijímáme žáky do 6. třídy základní školy

Aktuálně přijímáme žáky do 6. ročníku ZŠ. V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele
pro základní školu.

Naše škola se zapojila a stala se místním centrem programu DofE. Program DofE je celosvětový program neformálního vzdělávání pro mladé lidi ve věku od 14 do 24 let, který založil v roce 1956 britský princ Philip, manžel královny Alžběty.

Mladí lidé si v něm stanovují cíle ve čtyřech základních oblastech, jimiž jsou rozvoj talentu, sportovní aktivita, dobrovolnictví a dobrodružná expedice, a s pomocí dospělého mentora usilují o jejich splnění. Za překonání svých výzev získávají Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu z rukou významných osobností. Po celém světě se programu účastní na 8 milionů studentů, v České republice je do DofE nyní zapojeno téměř 1000 mladých lidí. Pro více informací kontaktujte Věru Zamrazilovou nebo Michaelu Urbánkovou.

www.dofe.cz