DINO SCHOOLS kvality

DINO SCHOOLS of PRAGUE je jedinečný koncept vzdělávání, který je založený na propojení třístupňového vzdělávacího systému od mateřské školy přes školu základní až po gymnázium. DINO SCHOOLS tak nabízí ucelený způsob vzdělávání již od předškolního věku dítěte s využíváním moderních studijních pomůcek jako například IPADů, které studentům poskytla škola. Vzdělávací program je zaměřený především na výuku cizích jazyků.

Investice do kvalitního vzdělání dítěte, to je investice do jeho budoucnosti. Uvědomujeme si, jak je kvalitní vzdělání a schopnost dorozumět se světovými jazyky v dnešní době důležité. Snažíme se proto žáky vzdělávat přirozeně tak, aby je to bavilo a aby chodili do školy rádi. Se svými vědomostmi nabytými v DINO SCHOOLS mají velké šance pokračovat ve studiu na prestižních zahraničních univerzitách.