DINO SCHOOLS

TEST

Otevíráme přípravné kurzy

Praesent nec arcu lorem. Nulla vitae malesuada nisl, nec laoreet enim.

Přijímáme nové studenty do tercie gymnázia

Praesent nec arcu lorem. Nulla vitae malesuada nisl, nec laoreet enim.

Přijímáme nové žáky do 6. tříd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent nec arcu lorem.

Děti

odhůofhe§

bdůhe§gjrop

sl§ihdiWDNVDBGIS§HGLŮGJKILTR

Individuální přístup k dětem

Jsme škola s rodinnou atmosférou, s malým počtem dětí ve třídě. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte. Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

Výuka jazyků

Jsme soukromá škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština, v 8. ročníku, resp. tercii gymnázia další cizí jazyk (francouzština, němčina či ruština). Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách. Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů v našich partnerských školách ve Velké Británii a ve Španělsku.

Příjemně a bez stresu

Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní. Pro snazší cestování do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

Mezinárodní zkoušky

Na vyšším gymnáziu skládají studenti mezinárodní cambridgeské zkoušky IGCSE, po jejichž úspěšném zvládnutí vstupují do dvouletého IB Diploma Programme. Studium na našem gymnáziu je zakončené českou i mezinárodní IB maturitou, která našim absolventům otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.

Podnětné prostředí

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi. Naši pedagogové podporují přirozenou zvídavost studentů, vedou je k samostatnosti a důvěře v sebe sama a vlastní schopnosti.

Přijďte se přesvědčit
na vlastní kůži

Máte-li zájem si prohlédnout naši školu, nahlédnout do výuky nebo se dozvědět více, kontaktujte nás, ozveme se vám obratem.