Nabízíme výuku jazyků od první třídy ve škole, kam děti chodí rády. Nabízíme prvotřídní vzdělání a výuku jazyků ve škole, která děti baví

Studium na základní škole

V naší základní škole DINO ELEMENTARY SCHOOL se zaměřujeme na výuku cizích jazyků. Už v 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě se španělštinou. Je pro nás samozřejmý individuální přístup, zohledňujeme specifické potřeby a snažíme se o maximální rozvoj Vašeho dítěte prostřednictvím moderní a interaktivní výuky, která žáky baví.

Během roku jezdíme na několik výletů a exkurzí, školu v přírodě, do zahraničí do našich partnerských škol ve Španělsku a Maltě či do škol ve Velké Británii.

Roční program 1. stupně je v ceně 180 000 Kč, na 2. stupni je cena školného 150 000 Kč.

Hlavní benefity základní školy

Jsme škola s rodinnou atmosférou

Je pro nás důležitá kvalita výuky

Využíváme moderní výukové metody, chceme, aby děti škola bavila