Stravování ve škole zajišťuje společnost Scolarest – zařízení školního stravování spol. s r.o

Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly. Uvědomujeme si, že pro mnohé z nich je školní oběd jediné teplé jídlo za celý den. Proto je každý náš jídelní lístek sestavován s maximální pečlivostí. Formou hry vedeme děti ke správnému a zdravému způsobu stravování. Máme neustále na paměti, že čerstvá a vyvážená strava má při každodenním stravování výrazný vliv na zdraví i pohodu každého jedince a přispívá k prožití plnohodnotného a smysluplného života. Ve školním stravování zásadně nepoužíváme ostrá koření či přidané glutamáty a minimalizujeme smažená jídla.

Při naší činnosti se řídíme vyhláškou č. 107/2008 Sb. Ministerstva školství. Dodržujeme veškerou legislativu spojenou se školním stravováním. Jsme zaregistrováni v síti školských zařízení.

Stravování pro základní školu a gymnázium

Cena za školní oběd je stanovena vyhláškou č. 107/2008 Sb. Ministerstva školství

• výběr ze tří hlavních jídel
  • polévka
  • ovocný či zeleninový salát
  • dezerty
  • mléčné výrobky

Stravování pro mateřskou školu

• dopolední a odpolední svačina
  • hlavního jídlo
  • polévka
  • moučník
  • ovoce
  • nápoj

Možnost doplňkového prodeje potravin

Sortiment doplňkového prodeje určují sami rodiče. Mohou tak učinit i individuálně pouze pro své dítě.

Máte dotazy ohledně stravování?

Jakékoliv další informace ke stravování Vám poskytne vedoucí školní restaurace.

Hana Lebedová