Uvědomujeme si, že pro mnohé z nich je školní oběd jediné teplé jídlo za celý den. Proto je každý náš jídelní lístek sestavován s maximální pečlivostí. Formou hry vedeme děti ke správnému a zdravému způsobu stravování. Máme neustále na paměti, že čerstvá a vyvážená strava má při každodenním stravování výrazný vliv na zdraví i pohodu každého jedince a přispívá k prožití plnohodnotného a smysluplného života. Ve školním stravování zásadně nepoužíváme ostrá koření či přidané glutamáty a minimalizujeme smažená jídla.

Při naší činnosti se řídíme vyhláškou č. 107/2008 Sb. Ministerstva školství. Dodržujeme veškerou legislativu spojenou se školním stravováním. Jsme zaregistrováni v síti školských zařízení.

Možnost doplňkového prodeje potravin

Sortiment doplňkového prodeje určují sami rodiče. Mohou tak učinit i individuálně pouze pro své dítě.

Stravování pro mateřskou školu

Stravné:  92,-Kč/den

Stravování zajišťuje firma Primirest – zařízení školního stravování, s.r.o. Stravné se hradí bankovním převodem na účet Primirestu a to: 43-2324190217/0100. Variabilní a specifický symbol viz řádně vyplněná přihláška ke stravování.

Celodenní stravné zahrnuje:

• 1x přesnídávka
  • 1x teplý oběd vč. polévky a hlavního chodu
  • 1x odpolední svačina

Žij vyrovnaně – trochu se uč, trochu přemýšlej a každý den trochu maluj  a kresli a zpívej a tancuj  a hrej si a pracuj.“
(Robert Fulghum)

děti z mateřské školky na svačině

Stravování pro základní školu a gymnázium

Cena za školní oběd je stanovena vyhláškou č. 107/2008 Sb. Ministerstva školství

• výběr ze tří hlavních jídel
  • polévka
  • ovocný či zeleninový salát
  • dezerty
  • mléčné výrobky

děti v jídelně
  • Werichova vila
  • ŠVP 2.A + 2.B
  • Výtvarná soutěž

Máte dotazy ohledně stravování?

Jakékoliv další informace ke stravování Vám poskytne vedoucí školní restaurace.

• Hana Lebedová
  • zr.6560@primirest.cz