Pro uchazeče

Přijímací řízení pro školní rok 2023/2024 bylo uzavřeno. Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2024/2025 jsou zveřejněny.

Pro budoucí primány

Dny otevřených dveří se budou konat ve středy 29. 11. 2023 a 10. 1. 2024 vždy od 16:00.
Připraveny pro Vás budou úkoly, kvízy, výukové laboratoře a také studenti a vyučující, kteří Vám rádi zodpoví Vaše případné dotazy.
Přijďte zažít naši školu osobně! Těšíme se na Vás.
V případě dotazů prosím kontaktujte zástupkyni ředitele, paní Mgr. Terezu Nehasilovou.

e-mail: tereza.nehasilova@dinoskola.cz

studenti gymnázia před budovou

Přijímací řízení do Primy

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2024/2025 jsou zveřejněny.

studenti gymnázia před budovou

Přijímací řízení – 4leté gymnázium

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2024/2025 jsou zveřejněny. Pro přihlášení vás prosíme o vyplnění státního formuláře Přihlášky ke vzdělávaní – studiu ve střední škole a naší online interní přihlášky.

Přijímací zkoušky

Jednotné státní přijímací zkoušky se konají z českého jazyka a matematiky formou testů. Školní část přijímací zkoušky se skládá z testu z anglického jazyka a ústního motivačního pohovoru.

Odevzdávání přihlášek je stanoveno na období 1. 2.–20. 2. 2024.

Přijímací zkoušky nanečisto se budou konat ve středu 7. února. Pro informace a přihlášení kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz).

studenti gymnázia v učebně

Přípravné kurzy

Kurzy probíhají od začátku listopadu do konce března ve středy od 15:00–17:00.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz)

stuenti gymnázia v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

stuenti gymnázia v učebně

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.