Pro studenty

Učební plán
gymnázia

Doprava studentů

Pro snazší cestování studentů organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

Stejně jako je důležitá dobrá péče o ducha, je tak potřeba i stejně dobrá péče o tělo. Snažíme se žáky
a studenty učit dobrým stravovacím návykům, každý den je pro ně proto v nové, moderní a klimatizované kuchyni připravována nabídka tří hlavních jídel, polévka, výběr z ovocných či zeleninových salátů, dezert či mléčných výrobků. Škola zajišťuje žákům dopolední i odpolední svačiny, mají možnost doplňkového prodeje potravin. Je tak postaráno o to, aby měli vyváženou stravu a plni síly se mohli vrhnout do dalšího studia.

Jakékoliv další informace ke stravování Vám poskytne vedoucí školní restaurace.

Vedoucí školní restaurace
Hana Lebedová

zr.6560@scolarest.cz

Obchod s uniformamy

Naši žáci a studenti nosí uniformu. A to po celou dobu studia, tedy od první třídy základní školy až po poslední stupeň osmiletého gymnázia. Při výběru dodavatelů klademe vysoké nároky na zpracování a kvalitu materiálů. Navštivte náš obchod a vyberte si ze široké nabídky školních stejnokrojů.

Otevírací doba obchodu je uvedena níže, návštěvu si samozřejmě můžete domluvit i mimo ni, kontaktujte prosím paní Petrašovou.

Hospodářka: Iveta Petrašová

iveta.petrasova@dinoskola.cz