Pro rodiče

Děkujeme za důvěru

Naši školu jste si pro vaše děti vybrali nejen proto, aby se o ně měl kdo postarat v době, když vy jste v práci, ale aby se jim dostalo i odpovídajícího vzdělávání od útlého věku. Vážíme si vaší důvěry, proto budeme pro vás na webové stránky umisťovat aktuální informace o dění ve školičce a o různých novinkách, abyste věděli, jak vaše děti tráví čas. Jsme tady nejen pro vaše děti, ale i pro vás – rodiče – proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či problémem.

Vzdělávací program

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

Přehled integrovaných bloků

Integrované bloky jsou rozdělené do tematických celků. Svými cíli a činnostmi umožňují rozvoj poznatků, dovedností a postojů dítěte k získávání kompetencí dítěte předškolního věku. Přehled integrovaných bloků je pro pedagogy inspirativní. Z této nabídky si mohou vybrat a přizpůsobit projekty dle aktuálních potřeb a podmínek jednotlivých tříd.

Online omluvenka