Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Vedení školy

Sekretariát

Lucie Kroutilová

Sekretariát/španělské projekty
sekretariat@dinoskola.cz

Učitelé prvního stupně

Mgr. Jaroslava Mokrá

Třídní učitelka 2.B
jaroslava.mokra@dinoskola.cz

Mgr. Ivana Vodňanská

Třídní učitelka 3.A
ivana.vodnanska@dinoskola.cz

Mgr. Nikol Kvapilová

Třídní učitelka 3.B
nikol,kvapilova@dinoskola.cz

Daniel Pavlíček

Učitel informační technologie
daniel.pavlicek@dinoskola.cz

Učitelé druhého stupně

Mgr. Helena Šilhánková

Třídní učitelka 6.A
helena.silhankova@dinoskola.cz

Mgr. Jan Munia

Třídní učitel 8.A
jan.munia@dinoskola.cz

Rodilí mluvčí - anglický jazyk

MA James Carlson

Učitel anglického jazyka
james.carlson@dinoskola.cz

BA Gina Christine De Marco

Učitelka anglického jazyka
gina.demarco@dinoskola.cz

BA Benjamin Dupuy

Učitel anglického jazyka
benjamin.dupuy@dinoskola.cz

BA Lindsay Ann Eide

Učitelka anglického jazyka
lindsay.eide@dinoskola.cz

BA Kyle Dustin Haney

Učitel anglického jazyka
kyle.haney@dinoskola.cz

BA Ben Mayne

Učitel anglického jazyka
ben.mayne@dinoskola.cz

BA Nathaniel Reha

Učitel anglického jazyka
nathaniel.reha@dinoskola.cz

BA Charisse Renee

Učitelka anglického jazyka a umění
charisse.renee@dinoskola.cz

Rodilí mluvčí - španělský jazyk

BA Manuel Bracho

Učitel španělského jazyka
manuel.bracho@dinoskola.cz

Mgr. Iriani Novotná

Učitelka španělského jazyka
iriani.novotna@dinoskola.cz

Asistent pedagoga

Monika Kocurková

monika.kocurkova.dinoskola.cz

Andrea Ryšavá

andrea.rysava@dinoskola.cz

Školní poradenské pracoviště

Vychovatelé

MgA. Petr Čížek

Vychovatel školní družiny
petr.cizek@dinoskola.cz

Benjamin Dupuy

Vychovatel školní družiny
benjamin.dupuy@dinoskola.cz

Robbie Flanagan

Vychovatel školní družiny
robbie.flanagan@dinoskola.cz

Haylee Mc Arthur

Vychovatelka školní družiny
haylee.mcarthur.dinoskola.cz

Bc. Tereza Teplá

Vychovatelka školní družiny
tereza.tepla@dinoskola.cz