Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Vedení školy

Sekretariát

Lucie Kroutilová

Sekretariát/španělské projekty
sekretariat@dinoskola.cz

Učitelé prvního stupně

Mgr. Jaroslava Mokrá

Třídní učitelka 2.B
jaroslava.mokra@dinoskola.cz

Mgr. Ivana Vodňanská

Třídní učitelka 3.A
ivana.vodnanska@dinoskola.cz

Mgr. Nikol Kvapilová

Třídní učitelka 3.B
nikol,kvapilova@dinoskola.cz

Mgr. Helena Šilhánková

Třídní učitelka 6.A
helena.silhankova@dinoskola.cz

Mgr. Michaela Chudějová

Učitelka matematiky a anglického jazyka

Mgr. Jan Munia

Učitel tělesné výchovy
jan.munia@dinoskola.cz

Mgr. Zuzana Novosadová

Učitelka biologie a chemie
zuzana.novosadova@dinoskola.cz

Učitelé druhého stupně

Mgr. Klára Dočekalová

Třídní učitelka 8.A
klara.docekalova@dinoskloa.cz

Rodilí mluvčí

MA James Carlson

Učitel anglického jazyka
james.carlson@dinoskola.cz

Mgr. David Fernandez Debran

Učitel španělského jazyka
david.fernandez@dinoskola.cz

Benjamin Dupuy

Učitel anglického jazyka
benjamin.dupuy@dinoskola.cz

Lindsay Ann Eide

Učitelka anglického jazyka
lindsay.eide@dinoskola.cz

Florence Garland

Učitelka anglické MA + BI florence.garland@dinoskola.cz

BA Kyle Dustin Haney

Učitel anglického jazyka
kyle.haney@dinoskola.cz

Samuel Christianson

Učitel anglického jazyka samuel.christianson@dinoskola.cz

Ben Mayne

Učitel anglického jazyka
ben.mayne@dinoskola.cz

Nathaniel Reha

Učitel anglického jazyka
nathaniel.reha@dinoskola.cz

Charisse Renee

Učitelka anglického jazyka
chaerisse.renee@dinoskola.cz

Vychovatelé

MgA. Petr Čížek

Vychovatel školní družiny
petr.cizek@dinoskola.cz

Benjamin Dupuy

Vychovatel školní družiny
benjamin.dupuy@dinoskola.cz

Robbie Flanagan

Vychovatel školní družiny
robbie.flanagan@dinoskola.cz

Bc. Tereza Teplá

Vychovatelka školní družiny
tereza.tepla@dinoskola.cz

Školní poradenské pracoviště