Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Vedení školy

Mgr. Klára Dočekalová

Zástupkyně ředitele pro ZŠ
klara.docekalova@dinoskola.cz

Lucie Kroutilová

Sekretariát\španělské projekty
sekretariat@dinoskola.cz

Dana Kubrychtová

Koordinátor volnočasových aktivit
dana.kubrychtova@dinoskola.cz

Učitelé gymnázia

Mgr. Pavel Štorch

Třídní učitel PRIMA A
pavel.storch@dinoskola.cz

Mgr. Zdeněk Krůta

Třídní učitel PRIMA B
zdenek.kruta@dinoskola.cz

Mgr. Tomáš Nedvěd

Třídní učitel SEKUNDA A
tomas.nedved@dinoskola.cz

Mgr. Eva Doubravová

Třídní učitelka SEKUNDA B
eva.doubravova@dinoskola.cz

Mgr. Věra Zamrazilová

Třídní učitelka TERCIE
vera.zamrazilova@dinoskola.cz

Mgr. Jitka Schmidtová

Třídní učitelka KVINTA
jitka.schmidtova@dinoskola.cz

Mgr. Ondřej Zaorálek

Třídní učitel SEXTA
ondrej.zaoralek@dinoskola.cz

Rodilí mluvčí

Patricia Calabria

Učitelka anglického jazyka
patricia.calabria@dinoskola.cz

Melissa Carson

Učitelka anglického jazyka melissa.carson@dinoskola.cz

Dourival De Pontes

Učitel anglického jazyka
dourival.depontes@dinoskola.cz

Michael Devine

Učitel anglického jazyka
michael.devine@dinoskola.cz

Benjamin Dupuy

Učitel anglického jazyka
benjamin.dupuy@dinoskola.cz

Lindsay Ann Eide

Učitelka anglického jazyka
lindsay.eide@dinoskola.cz

Cameros Hawes

Učitel anglického jazyka
cameron.hawes@dinoskola.cz

Ben Mayne

Učitel anglického jazyka
ben.mayne@dinoskola.cz

Charisse Renee

Učitelka anglického jazyka
chaerisse.renee@dinoskola.cz

Kathleen Russell

Učitelka anglického jazyka
kathleen.russell@dinoskola.cz

Garrett Lee Schilkey

Učitel anglického jazyka
garrett.schilkey@dinoskola.cz

Stephan Starkweather

Učitel anglického jazyka
stephan.starkweather@dinoskola.cz

Ross Van Slambrouck

Učitel anglického jazyka
ross.vanslambrouck@dinoskola.cz

Manuel Bracho

Učitel španělského jazyka
manuel.bracho@dinoskola.cz

Elías Díaz

Učitel španělského jazyka
elias.diaz@dinoskola.cz

Vychovatelé

Michaela Urbánková

Vychovatelka
michaela.urbankova@dinoskola.cz