Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Vedení školy

Sekretariát

Lucie Kroutilová

Sekretariát\španělské projekty
sekretariat@dinoskola.cz

Učitelé gymnázia

Mgr. Zdeněk Krůta

Třídní učitel SEKUNDA B
zdenek.kruta@dinoskola.cz

Mgr. Petra Dovhunová

Třídní učitelka TERCIE A
petra.dovhunova@dinoskola.cz

Mgr. Eva Doubravová

Třídní učitelka TERCIE B
eva.doubravova@dinoskola.cz

Mgr. Jan Munia

Učitel tělesné výchovy
jan.munia@dinoskola.cz

Daniel Pavlíček

Učitel informační technologie
daniel.pavlicek@dinoskola.cz

RNDr. Viola Vajdová

Učitelka matematiky
viola.vajdova@dinoskola.cz

Rodilí mluvčí - anglický jazyk

MA James Carlson

Učitel anglického jazyka
james.carlson@dinoskola.cz

BA Gina Christine De Marco

Učitelka anglického jazyka gina.demarco@dinoskola.cz

BA Kyle Dustin Haney

Učitel anglického jazyka
kyle.haney@dinoskola.cz

BA Ben Mayne

Učitel anglického jazyka
ben.mayne@dinoskola.cz

BA Nathaniel Reha

Učitel anglického jazyka
nathaniel.reha@dinoskola.cz

BA Charisse Renee

Učitelka anglického jazyka a umění
chaerisse.renee@dinoskola.cz

Rodilí mluvči - španělský jazyk

BA Manuel Bracho

Učitel španělského jazyka
manuel.bracho@dinoskola.cz

Mgr. Iriani Novotná

Učitelka španělského jazyka
iriani.novotna@dinoskola.cz

Volnočasové aktivity

Školní poradenské pracoviště