Jsme soukromá mateřská škola zaměřená na výuku anglického jazyka.

Kdo jsme a co nabízíme

Koncepce vzdělávání v DINO PRESCHOOL se zaměřuje na všestranný rozvoj dětské osobnosti se zvláštním důrazem
na výuku anglického jazyka. Jedinečný přístup k výuce dětem usnadňuje učení anglického jazyka v jejich budoucím vzdělávání.

Vybavení školy a učeben

Děti tráví ve mateřské škole někdy i celý den, chceme proto,
aby se tu cítily dobře a chodily sem rády. V tomto věku jsme pro ně druhým domovem, čemuž odpovídá k i celkové prostředí. Veselé barvy, hračky, různé prolézačky, na zdech obrázky malých umělců, to všechno dohromady vytváří ideální prostředí pro hru i nenásilné učení cizího jazyka. Součástí mateřské školy je přímý vstup na zahradu, která je vybavena herními prvky a prolézačkami.

O naše nejmenší je dobře postaráno i co se stravování týče.
Aby měly děti dostatek energie a dobře prospívaly, je pro ně jídlo připravováno podle zásad zdravé výživy. Je pro ně přichystaná dopolední a odpolední svačina a oběd, který se skládá z polévky, hlavního jídla, moučníku nebo ovoce a nápoje.

Celková cena je 79 Kč/den.

Učíme děti přivyknout si cizímu jazyku nenásilným
a přirozeným způsobem od toho nejútlejšího věku. Abychom jim mohli zajistit péči v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se v naší mateřské škole školné. Díky získaným financím můžeme zaručit,
že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři, výuka v anglickém jazyce je zajištěna pouze rodilými mluvčími.

Pro snazší cestování dětí do a z mateřské školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

Moderní prostředí

akceleruje rozvoj vašich dětí

Přijďte zažít vaši
novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování
a poznejte, jak to u nás chodí.