DINO SCHOOLS

Výuka jazyků

Jsme soukromá škola zaměřená na výuku cizích jazyků.

V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština, v 8. ročníku, resp. tercii gymnázia další cizí jazyk (francouzština, němčina či ruština). Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách. Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů v našich partnerských školách ve Velké Británii a ve Španělsku.

Individuální přístup k dětem

Jsme škola s rodinnou atmosférou, s malým počtem dětí ve třídě. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte. Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

Příjemně a bez stresu

Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní. Pro snazší cestování do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

Mezinárodní zkoušky

Na vyšším gymnáziu skládají studenti mezinárodní cambridgeské zkoušky IGCSE, po jejichž úspěšném zvládnutí vstupují do dvouletého IB Diploma Programme. Studium na našem gymnáziu je zakončené českou i mezinárodní IB maturitou, která našim absolventům otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.

Podnětné prostředí

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi. Naši pedagogové podporují přirozenou zvídavost studentů, vedou je k samostatnosti a důvěře v sebe sama a vlastní schopnosti.

Přijďte se přesvědčit
na vlastní kůži

Máte-li zájem si prohlédnout naši školu, nahlédnout do výuky nebo se dozvědět více, kontaktujte nás, ozveme se vám obratem.