Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Jsme si vědomi toho, že rodiče musí chodit do práce a že ne vždy je možné skloubit dopravu dětí do školy s pracovním rozvrhem a aktivitami. Zároveň chápeme, že děti a jejich bezpečnost je to nejdůležitější, proto DINO SCHOOLS nabízí možnost pravidelného ranního svozu do školy a odpoledního odvozu domů školní autodopravou.

Rodiče tak mají jistotu, že se jejich dítě dostaví v pořádku a včas na výuku a po jejím skončení zase bezpečně domů.

Cena je stanovena podle vzdálenosti místa bydliště od naší školy.

Školní autodopravu lze také objednat pro soukromé akce. Kontaktujte, prosím, technickou ředitelku Lenku Krátkou na tel. 728 016 233 nebo na emailu: lenka.kratka@dinoskola.cz

Vážení rodiče,

tímto Vás žádáme, aby jste zasílali požadavky na ranní svozy případně odpolední rozvozy Vašich dětí školními autobusy. Na základě Vašich požadavků stanovíme trasy a poté Vás budeme informovat. Vaše požadavky prosím zasílejte nejpozději do 10.6.2016 na e-mail lenka.kratka@dinoskola.cz. Cena za jednu přepravu je účtována dle níže uvedeného ceníku a vzdálenost se určuje od místa bydliště k sídlu školy – Bellova 352, Praha 10 – Petrovice.

DINO SCHOOLS - ŠKOLNÍ AUTODOPRAVA - CENÍK

do 5 km