Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Školní uniformy

Školní uniformy v DINO SCHOOLS

• Školní uniforma je povinná i pro vyučující.
  • Školní uniformy jsou u nás zavedeny již od první třídy, proto s postupem let berou naši žáci své školní uniformy jako nedílnou součást vzdělávání.
  • Školní uniformy pro DINO SCHOOLS dovážíme z Anglie. Díky dlouholeté anglické tradici se školním odíváním máme zaručenu jak kvalitu materiálů, ze kterých jsou uniformy ušity, tak i slušivé a módní střihy, sledující poslední světové trendy.
  • Naše školní uniforma se skládá z několika dílů – společenský oblek, uniforma pro každodenní nošení, volnočasové doplňky. Pro dívky jsou vybrány jiné barevné kombinace než pro chlapce.
  • Základní škola DINO ELEMENTARY SCHOOL má varianty školní uniformy úměrné věku svých žáků, DINO HIGH SCHOOL vytvořilo kolekce školních uniforem vhodných pro věk a povahu svých studentů.
OBCHOD S UNIFORMAMI
KONTAKT: Iveta Petrašová

Před návštěvou obchodu je nutné si sjednat termín na výše uvedených kontaktech.

Otevírací doba:

Pondělí 8.00 - 17.30