Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Ondřej Zaorálek

Zástupce ředitele pro gymnázium. Učitel českého jazyka a základů společenských věd. Třídní učitel Kvinty A.

E-mail: ondrej.zaoralek@dinoskola.cz

Titul, jméno a příjmení:

Mgr. Ondřej Zaorálek

O mně:

Gymnázium je magické místo. Z malých dětí se zde v průběhu studia stávají dospělí lidé s vlastními názory a uceleným pohledem na svět. Tedy jakýsi můstek mezi dětstvím a dospělostí. Je to zároveň místo, které koncentruje poznání širokého spektra oborů. Studenti zde získávají rozhled, který budou využívat po zbytek svého života. Gymnázium je místem, kde se neustále něco děje, vše je neustále v pohybu. Je vzrušující být u toho. Přál bych si, aby to bylo také místo, kde se studenti cítí dobře, odkud nebudou chtít odcházet a kam se jednou budou rádi vracet.

Vzdělání:

• Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta - Bohemistika
  • Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta - Občanská výchova/Základy společenských věd

Kurzy:

• Pedagogické minimum
  • Zdravotnický kurz
  • Koordinátor IB maturit
  • IB Language A: Literature
  • Studium angličtiny v jazykové škole St. Giles v New Yorku
  • Kurz etické výchovy
  • Hodnotitel ústní zkoušky – Český jazyk a literatura

Praxe:

• Nakladatelství Epocha; Praxe na Gymnáziu Jana Nerudy ; CERMAT; PRO VOBIS s.r.o.

Koníčky:

• Sport, cestování, vzdělávání se, čtení