Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Kdo jsme a co nabízíme

-          Jsme soukromá základní škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština.

-          Jsme škola s rodinnou atmosférou. Počet dětí ve třídě bývá obvykle 16.

-          Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte.

-          Napříč ročníky prvního stupně působí spolu s učitelem asistent pedagoga.

-          Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní.

-          Na prvním stupni je výuka členěna do učebních bloků.

-          Na základě nově nastaveného systému inkluze ve vzdělávání rozšiřujeme služby našeho školního poradenského centra - školní psycholožky, speciální pedagožky a logopedky.

-          Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

-          Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách (obvykle 8 žáků).

-          Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině.

-          Žáci se účastní zahraničních pobytů v našich partnerských školách ve Velké Británii a ve Španělsku.

-          Inspirujeme se různými pedagogickými směry, s ohledem na věk žáků střídáme aktivity, ve vyšších ročnících pracujeme s iPady.

-          Pro snazší cestování žáků do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

-          Naši žáci nosí uniformy, které podporují jejich příslušnost ke škole.

-          Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.