Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Učíme děti přivyknout si cizímu jazyku nenásilným a přirozeným způsobem od toho nejútlejšího věku. Abychom jim mohli zajistit péči v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se v naší mateřské škole školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři, výuka v anglickém jazyce je zajištěna pouze rodilými mluvčími.

Celodenní školné činí 15 000 Kč/měsíc.

Celodenní školné zahrnuje:

• docházku Po - Pá od 8:00 do 18:00 h
  • veškeré aktivity a akce, které MŠ nabízí (vyjma podzimní a zimní školy v přírodě - ty jsou hrazeny individuálně rodiči)
  • pojištění dítěte
  • garance 5-6 dětí ve skupince na učitele

Půldenní školné činí 11 300 Kč/měsíc.

Půldenní školné zahrnuje:

• docházku Po - Pá od 8:00 do 13:00 h
  • veškeré aktivity a akce, které MŠ pořádá v dopoledním programu
  • pojištění dítěte
  • garance 5-6 dětí ve skupince na učitele

Úhradu školného lze provádět hotově nebo převodem na účet č.: 271842790277/0100 u Komerční banky Praha 1.

Na sourozence v nasi Dino Schools se vztahuje 10% sleva. Vzhledem k akreditaci od září již nejsme plátci DPH. Zápisné nyní činí 2.500,-Kc.