Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Kdo jsme a co nabízíme

Výsledky národního srovnávacího testování 9. ročníků

V národním testování žáků 9. ročníků, pořádaném v listopadu 2016 společností Scio, dosáhli naši žáci v českém jazyce a obecných studijních předpokladech výborných výsledků.

DINO se umístilo mezi 10 % nejúspěšnějších škol v České republice.

-          Jsme soukromé osmileté gymnázium zaměřené na výuku cizích jazyků. Kromě výuky angličtiny jako cizího jazyka vyučujeme od primy některé odborné předměty přímo v angličtině.

-          Dalším jazykem je španělština a v tercii si potom studenti volí mezi francouzštinou, němčinou a ruštinou.

-          Na vyšším gymnáziu skládají studenti mezinárodní cambridgeské zkoušky IGCSE, po jejichž úspěšném zvládnutí vstupují do dvouletého IB Diploma Programme.

-          Studium na našem gymnáziu je zakončené českou i mezinárodní IB maturitou, která našim absolventům otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.

-          Studenti se účastní zahraničních pobytů ve Velké Británii a výměn v našich partnerských školách ve Španělsku.

-          Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách (obvykle 8 žáků).

-          Jsme malá škola s rodinnou atmosférou. Nabízíme individuální přístup, je-li třeba, přizpůsobíme výuku individuálním potřebám studenta.

-          Počet dětí ve třídě bývá obvykle 16.

-          Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní.

-          Využíváme služeb školního poradenského centra - školní psycholožky a speciální pedagožky.

-          Naší snahou je, aby studenty výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Podporujeme jejich zvídavost, vedeme je k samostatnosti a důvěře v sebe sama a své schopnosti.

-          Během výuky používáme nejrůznější metody, mj. pracujeme s iPady.

-          Pro snazší cestování studentů do a ze školy organizujeme dopravu našimi DINO-busy.

-          Naši studenti nosí uniformy, které podporují jejich příslušnost ke škole a zároveň dotvářejí etický rozměr výuky.

-          Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

Výuka na iPadech