Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Mgr. Bc. Eva Doubravová

Učitelka matematiky a biologie, koordinátorka výuky přírodovědných předmětů, třídní učitelka primy B

Konzultační hodiny každou středu od 8.10 do 8.40

E-mail: eva.doubravova@dinoskola.cz

O mně:

Učení se je celoživotní proces, který nikdy neustává, zvědavost a touha po poznání jsou všem lidem přirozeně vlastní. Škola je pak místo, kde máme možnost tuto zvědavost ukojit. Získáváme zde nové znalosti a vědomosti, dovednosti a zkušenosti. A to nejen ty odborné, ale také sociální, formuje se zde naše osobnost, učíme se přemýšlet. Právě tato funkce školy, kterou považuji za základ rozvoje naší společnosti, mně přivedla k učitelství. Setkávání se studenty, kteří se učí od svých pedagogů a zároveň přináší své vlastní originální názory a postoje, je práce, která mě baví. Není jednoduchá, ale energie, kterou investuji, se mi vrací každý den.

Vzdělání:

Přírodovědecká fakulta univerzity Karlovy - obor Učitelství biologie a matematiky pro střední školy

Fakulta Managementu VŠE - obor Management

Praxe:

gymnázium Nad Kavalírkou

Koníčky:

hudba, sport, příroda, divadlo, četba