Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Titul, jméno a příjmení:

Mgr. Elías Díaz

O mně:

Velmi rád učím španělštinu a snažím se žákům pomoci, aby se mohli s jistotou vyjadřovat ve španělštině. Každá hodina výuky je pro mě výzvou, jsem trpělivý, kreativní, vytvářím zábavné prostředí. Základem úspěchu je dobrý vztah mezi učitelem a žákem.

Vzdělání:

Psychologist Graduate / Master of Clinical Psychology and Master of Human Resources Management.

Kurzy:

• Teacher Training Course (International House and University of Barcelona IL3)
  • Teaching Spanish in multilingual and multicultural contexts (University of Nebrija)
  • Course about digital whiteboards and digital books (Instituto Cervantes and Agregaduría de Educación). Prague (Czech Republic)
  • DELE Examiner (New levels A1-A2 – B1 – B2 – C1-C2). Instituto Cervantes and Agregaduría de Educación). Prague (Czech Republic)
  • Classroom dynamics to create learning spaces. Instituto Cervantes and Agregaduría de Educación). Prague (Czech Republic)
  • V, VI and VII Lectures Symposium (Spanish as a foreign language). Instituto Cervantes and Agregaduría de Educación). Prague (Czech Republic)

Pracovní kariéra:

• Metropolitan University of Prague
    • Instituto Cervantes of Prague
  • Učitel španělštiny
    • Dino Schools of Prague (Elementary and High School)
    • Austrian High School of Prague
  • DELE Examiner (A1, A2, B1, B2, C1 and C2)
    • Instituto Cervantes of Prague
  • Učitel španělštiny
    • Enjoy Spanish (San Francisco - USA)
  • Učitel španělštiny
    • IDESLI (San Francisco – USA)

Zájmy:

• Rád poznávám nová místa, kultury a lidi. To je důvod, že žiju rád v Čechách .
  • Snowboard, hraju fotbal, čtení, učím se cizí jazyky, v poslední době mě zaujalo šplhání po stěnách a fotografování.