Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

E-mail: dana.kubrychtova@dinoskola.cz

Titul, jméno a příjmení:

Dana Kubrychtová O mně:

Škola je sice základ života, ale bez smysluplného odpočinku a relaxace nelze načerpat sílu a inspiraci potřebnou pro každodenní práci. Volnočasové aktivity pro mě nejsou jen vyplněním volného času, ale příležitostí poznat, objevit a rozvíjet vlastní potenciál. Je to možnost jak najít nejlepší způsob uvolnění a následné možné koncentrace k výkonu, bezpečné hledání možností a limitů v oblastech zájmů. Je to i příležitost najít sám sebe a potkávat lidi se stejnými zájmy.

Vzdělání:

- Střední ekonomická škola zahraničního obchodu, Praha;

- PADI CDTC, California;

- Universita Jana Ámose Komenského, Praha – student, Speciální pedagogika.

Kurzy:

- Zdravotník zotavovacích akcí

- Emergency First Respond and Care for Children Instructor Trainer

- Hlavní vedoucí tábora

- Etická výchova

- Instruktor lyžování Apul C;

- ICU osvědčení – účetní

- Instruktor trenér potápění

Praxe: - Diagnostický ústav a Středisko výchovné péče Praha, Dětské integrační centrum a mateřská škola Praha, Advokátní kancelář E. Lindauerová, potápěčské centrum Trigger Divers, Technoexport Praha, Mezinárodní svaz studenstva Praha.

Koníčky:

- Sport – potápění, jízda na koni, lyžování, bruslení; cestování; čtení; zahrada.