Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Titul, jméno a příjmení:

Dana Kubrychtová

O mně:

Přes své původně ekonomické zaměření – zahraniční obchod, ve mně stále převládala láska ke sportu a k cizím jazykům. Poté, co jsem poznala potápění, bylo o mé kariéře rozhodnuto a stala jsem se instruktorkou potápění. Výuka potápění mě zaujala natolik, že jsem pokračovala až k postu nejvyššímu a stala se jediným českým PADI Course Director. Cestování spojené s potápěním zároveň, zdokonalovalo a rozvíjelo mé jazykové schopnosti. Po narození syna, byla volba stát se koordinátorem volného času ve škole s duální výukou jazyků ideálním využitím mých schopností.

Vzdělání:

• SEŠ – obor zahraniční obchod, Praha
  • CDTC – Course Director, California (nostrifikace)
  • Univerzita J. A. Komenského, Praha - obor Speciální pedagogika (student)

Kurzy:

• Etická výchova se zaměřením na výchovný styl
  • Hlavní vedoucí dětských táborů;
  • Instruktor lyžování APUL C ;
  • Zdravotník zotavovacích akcí
  • Emergency First Response and Care for Children Instructor Trainer;
  • PADI Instructor Trainer - Atlantis / Dolphin Rebreather , jeskyně, podvodní digitální fotografie, AWARE  Reef Conservation Coral , Diver Propulsion Vehicle, Ice, Enriched Air, Suchý oblek, Vrak , Deep Diver, Navigace, Night , Drift , UW film;
  • ICU Certifikát - účetnictví;
  • Tlumočník v jazyce anglickém

Praxe:

• DINO Schools of Prague - aktuálně
  • Trigger Divers Mozambik - Dive Center Manager
  • Trigger Divers s.r.o. - Dive Center Manager a Course Director České Rep.
  • Mechanex Praha - Obchodní referent
  • Technoexport Praha - Obchodní referent

Koníčky:

• Mám ráda sport – potápění, lyžování, jízda na koni, bruslení. Ráda cestuji, čtu a tvořím (nejraději se svým synem). A ještě stále se ráda učím J.