Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Odpolední aktivity

Život není jenom o studiu, ale i o radosti a zábavě. Aby si svůj volný čas užily a odnesly si domů hezké zážitky, je pro ně připraveno široké spektrum volnočasových aktivit, které děti nejen baví, ale zároveň se při nich učí něco nového. Spojí tak příjemné s užitečným a ještě si užijí spoustu zábavy. V naší škole naučíme děti, jak volný čas trávit aktivně. Jsme si vědomi toho, že každé dítě je jiné a baví ho něco jiného. Nechceme je odradit od sportu či jiných aktivit tím, že je budeme nutit do činnosti, která je nebaví. Zastáváme názor, že děti by si měly rozhodnout, jakou aktivitou svůj volný čas chtějí strávit. Činnosti a předměty, které je třeba zas až tolik nebaví, ale musí je dělat, mají ve škole.

Připravili jsme pro ně proto zájmové kroužky, kde se mohou vyřádit jak sportovci, tak kreativně či intelektuálně založení žáci. Široká nabídka zájmových aktivit, které nejsou úplně běžné, je další předností naší školy. Při studiu dbáme na individuální přístup ke každému žákovi, díky možnosti výběru z různých koníčků od fotbalu přes step a saxofon ke kung-fu a šachům je individuální přístup zajištěn i v rámci volného času.

Rozvrh aktivit