Nahoru Škola ON-LINE SCOLAREST Facebook

Co o nás říkáte

Otec Natálie (sexta, 17 let)

Naše dcera studuje DINO HIGH SCHOOL již šestým rokem a jsem rád, že jsme se nakonec rozhodli pro tuto školu. Natálie byla již od malička nadaná na jazyky, chtěli jsme pro ni proto školu, která její schopnosti bude adekvátně rozvíjet. Dceru studium moc baví a po skončení gymnázia se chce hlásit na univerzitu ve Velké Británii.

Rodiče Tomáše a Honzíka

Při rozhodování, které z velké nabídky pražských gymnázií vybrat, jsme se se synem rozhodli pro DINO HIGH SCHOOL. Syn zde studuje již třetím rokem a my s manželem jsme spokojeni především s vřelým přístupem pedagogů ke studentům, kteří se nebojí na nejasnosti o probírané látce kdykoli zeptat. Za nedlouho si bude gymnázium vybírat náš druhý syn, myslím, že rozhodování tentokrát už nebude tak složité.

Matka Matyáše (4. třída, 9 let)

Jsme si vědomi toho, že dnes je znalost cizích jazyků pro pozdější uplatnění nezbytností. Náš Matyáš chodil do školky, kam docházela několikrát týdně rodilá mluvčí z Anglie. Základní školu už jsme chtěli takovou, kde by se angličtině věnovali intenzivněji. DINO ELEMENTARY SCHOOL mi doporučila kamarádka, jejíž syn ji navštěvoval a dnes už chodí na zdejší gymnázium. Jsme s výběrem spokojeni, proto i náš Matyáš bude ve studiu pokračovat.

Matka Alexandra (tercie, 14 let)

Náš Alexandr tady navštěvoval už základní školu a nyní je v tercii na gymnáziu. Když měl jít do první třídy, přemýšleli jsme, jakou základní školu vybrat, aby rozvíjela jeho jazykové schopnosti, je totiž nadanější humanitním směrem. O DINO SCHOOLS jsem si našla informace na internetu, ale stále jsme váhali, přece jen jde o vzdělání našeho dítěte. Potom jsem ale dostala reference od svého kolegy, jehož neteř ji navštěvovala a byli jsme rozhodnuti. Dnes školu navštěvuje i kamarádčin syn, který je ve čtvrté třídě.

Tomáš (kolega matky Alexandra)

Já sám jsem se teprve nedávno oženil a děti zatím nemáme, o DINO SCHOOLS ale vím od svého bratra, jehož dcera zdejší základní školu navštěvovala. Byli spokojeni jak s přístupem učitelů k žákům, tak s prostředím a i studijními výsledky své dcery. Když moje kolegyně řešila, na jakou základní školu bude chodit jejich syn, doporučil jsem jí DINO a jsou spokojeni stejně jako rodina mého bratra.

Jenny (učitelka anglického jazyka)

Učím angličtinu deset let, z toho tři roky na DINO gymnáziu. V předchozí škole jsem nebyla úplně spokojená, nevyhovovalo mi, že při výuce cizího jazyka je kladen důraz stále ještě na nesmyslné memorování místo na to, aby se žáci dokázali přirozeně domluvit. Byla jsem proto ráda, když jsem dostala nabídku jít pracovat sem. Baví mě to o to víc, když vidím, že to baví i mé žáky.

Karolína (sexta, 16 let)

Když jsem byla v páté třídě, přišli za mnou rodiče s tím, jestli bych nechtěla zkusit osmileté gymnázium. Nejdřív se mi moc nechtělo, nechtěla jsem měnit školu a kamarády. Angličtinu jsem se před tím sice už učila, ale stejně jsem se bála, že to nebudu zvládat. Všichni učitelé na nás ale byli moc hodní a se vším nám pomohli, což dělají i teď. Bezva jsou i spolužáci, takže jsem ráda, že jsem tenkrát ten strach překonala.

Klára (sexta16 let, spolužačka Karolíny)

Když jsem měla nastoupit do primy, nechápala jsem, proč.

Když jsem ještě chodila do páté třídy na jinou základní školu, nechápala jsem, proč bych měla začít chodit na osmileté gymnázium, nechápala jsem, že se to může v něčem lišit. Takže i když se mě rodiče ptali, jestli bych tam chtěla začít chodit, víceméně to za mě rozhodli oni. Dneska jsem ráda, angličtinou už se dorozumím bez problémů a španělštinou skoro taky. Je to fajn, protože si člověk tak může popovídat i s lidmi z jiných zemí, a to mě na tom baví.

Rodiče Adélky

Adélka začala DINO školičku navštěvovat ve třech letech a je neuvěřitelné, co všechno už se naučila. Anglicky řekne občas i něco nám doma, až nás tím překvapí. Jsme rádi, že dnes existují školky a školy, kde se s cizím jazykem mohou děti setkávat už od malička, a tím si ho tak nenásilně osvojit.

Třídní učitel na gymnáziu

Ač to mnohým lidem možná přijde nepochopitelné, já jsem chtěl být učitelem už od mala. A radost z učení a předávání vědomostí dětem mě neopustila ani dnes. Jsem si vědom toho, že je to z velké části také díky přístupu vedení školy k nám pedagogům. Před DINO HIGH SCHOOL jsem učil na dvou jiných školách a musím bohužel říct, že ne vždy to bylo ideální. Myslím si, že spokojený pedagog je základem pro to, aby byl spokojený i žák.